Lucie Šumová / 18 y.o.
Czech Republic


luckasumova@gmail.com


Vítej na mém blogu!

Od krásy až po pořádně vydatné tutoriály, přesně tak můžeš prolétnout s nadšením můj blog, který jsem si založila, když se psal konec roku 2010. Byla jsem teprve v 7. třídě na základní škole a bylo mi pouhých 13 let. Uběhlo 5 let, je mi 18 a blog je stále mým velkým koníčkem. Právě teď jsem ve 3. ročníku na Střední umělecké škole v Liberci a studuji obor užitá fotografie a média. Právě díky psaní článků na své stránky jsem se začala více zajímat o fotografování a postupem času si pořídila svou první digitální zrcadlovku Canon EOS 600D, na kterou fotím s objektivem EF 50mm f/1.8 nebo základním EFS 18-55mm.

Baví mě móda, které věnuji většinu článků a svým čtenářům radím, který kousek oblečení s čím zkombinovat. V součastné době navrhuji svou vlastní kolekci, o které toho zatím moc říkat nechci. Doufám, že to vyjde a brzy se vám budu moct pochlubit. Kromě blogování a fotografování se ráda účastním akcí, na které mě zvou různé firmy. Nejčastěji to bývá představení nových kolekcí, módní přehlídky nebo se to občas týká i kosmetiky. Bohužel se všechno koná většinou ve všední den a v Praze, což se nedá společně se školou stíhat. Proto se těším, až odmaturuji a přestěhuji se do Prahy. Uvidíme, co mi život připraví.

Díky této mé zálibě jsem poznala také spoustu zajímavých lidí, jako třeba vás. Děkuji, že tu se mnou jste a že mám pro koho psát. Módní blog je v dnešní době celkem běžná a normální věc. Blogů je čím dál tím více a věřím, že mám určitě velkou výhodu v tom, že jsem začala tak brzy.

Vždycky jsem nejraději fotografovala portréty, ale i momentky lidí kolem sebe a samozřejmě módu. V poslední době mě začalo bavit fotografování jídla a foodstyling. Proto tu občas můžete narazit i na nějaký z oblíbených receptů. Tak ať se vám tu líbí a snad se sem ještě vrátíte! Chceš se dozvědět něco víc o mně? Tak sleduj můj Instagram nebo si mě přidej na Snapchatu, kde jsem jako luciesumova.

Pokud máte nějaké dotazy, nabídku spolupráce či připomínky, neváhejte mě kontaktovat na emailové adrese, nebo třeba facebookové stránce.luckasumova@gmail.com

0 COMMENTS: